Битва українців. Відбулися перші півфінальні матчі Кубка Азербайджану

Битва українців. Відбулися перші півфінальні матчі Кубка Азербайджану | 19-27
«Зіра» з Владиславом Кулачем та Ельдаром Кулієвим обіграла «Габалу» із Зурабом Очігавою.

Кубок Азербайджану. 1/2 фіналу.

Перші матчі. 2–3 квітня

Зіра – Габала – 2:1

• Голи: Сама, 51, Утзіг, 68 – Акель, 90

3 квітня відбулися перші матчі 1/2 фіналу Кубка Азербайджану між командами «Зіра» та «Габала». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Голами за «Зіру» відзначилися Саліфу Сама (51) та Рафаель Утзіг (68). У гостей єдиний м'яч забив Абу Акель (90).

Українські футболісти господарів Владислав Кулач та Ельдар Кулієв розпочали поєдинок на лаві запасних та з'явилися на полі на 55-й та 69-й хвилинах відповідно.

У гостей на 52-й хвилині вийшов українець Зураб Очігава. Гольовими діями представники України не відзначились

Нефтчі – Карабах – 0:4

• Голи: Байрамов, 14 (пен.), 29, Янкович, 38, Акхундзаде, 86

У ще одному півфінальному протистоянні Кубка Азербайджану «Карабах» розгромив «Нефтчі» 4:0 у першому матчі.

Зустріч-відповідь «Зіри» та «Габали» заплановано на 24 квітня. Того ж дня другий поєдинок проведуть «Карабах» та «Нефтчі».