Як справи у Роналду та Йовічевіча? Таблиця Саудівської Аравії після 26 туру

Світовий футбол 4 Квітня, 10:12 181
Як справи у Роналду та Йовічевіча? Таблиця Саудівської Аравії після 26 туру | 19-27
3 квітня Аль-Шабаб переграв Аль-Ріяд, Аль-Фатех виграв у Аль-Іттіфака.

1–3 квітня відбулися матчі 26 туру чемпіонату Саудівської Аравії.

В останній ігровий день Аль-Шабаб переграв Аль-Ріяд з рахунком 1:0, а Аль-Фатех виграв у Аль-Іттіфака з таким же рахунком – 1:0.

На день раніше лідер першості Аль-Хіляль на своєму полі розгромив Аль-Ахдуд 3:0. Аль-Наср разом із легендарним португальським форвардом Кріштіану Роналду знищив на виїзді Абху 8:0.

КріРо в цьому поєдинку оформив хет-трик і два асисти за перший тайм, і був замінений у перерві.

1 квітня Аль-Раєд, тренером якого є колишній наставник Шахтаря Ігор Йовічевіч, поступився вдома Аль-Халіджу 0:1.

Аль-Іттіхад разом із зірковими французами Карімом Бензема та Н'Голо Канте в гостях зазнав поразки від Аль-Ахлі, за який виступають Ріяд Марез та Роберто Фірміно.

Перше місце в таблиці чемпіонату Саудівської Аравії продовжує займати Аль-Хіляль, на рахунку якого 74 очки та 31 перемога поспіль у всіх турнірах (світовий рекорд).

Аль-Наср разом із Роналду йде на 2-й позиції із 62 пунктами. Топ-3 замикає Аль-Ахлі (46), а на 4-му рядку – Аль-Іттіхад (46).

Аль-Раєд Йовічевіча займає 13-те місце з 27 очками і знаходиться в 5 балах від зони вильоту (у 16-го місця Аль-Таї 22 пункти).

Чемпіонат Саудівської Аравії 2023/24. 1-3 квітня. 26-й тур

• Аль-Раєд – Аль-Халідж – 0:1
  • Аль-Ахлі – Аль-Іттіхад – 1:0
  • Аль-Хазем – Дамак – 0:0
  • Аль-Хіляль – Аль-Ахдуд – 3:0
  • Абха – Аль-Наср – 0:8
  • Аль-Таї – Аль-Таавун – 2:3
  • Аль-Фейха – Аль-Вехда – 1:2