«Зоря» – «Динамо» Київ: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 4 Квітня, 10:39 332
«Зоря» – «Динамо» Київ: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса | 19-27
Український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Зоря» – «Динамо» Київ.
«Зоря» менш знекровлена, ніж перед недавнім матчем із «Динамо». Цього разу зустріч пропустять лише орендовані у киян гравці. Зате вже гратимуть бунтівники, котрі тоді відмовлялися виходити на поле. З ними і без них луганці, ясна річ, дві різні команди. Це підтвердив навіть останній тур, в якому не доводилося не лише відбиватися, а й вести свою гру, наслідком чого стала перемога.

Та при всій повазі, але нинішнього рівня «Зорі» недостатньо, щоб претендувати на щось вагоме проти «Динамо». Столичний колектив зараз несеться на високій швидкості, упіймавши свою хвилю. В розпорядженні Шовковського як майстерні досвідчені виконавці, так і молоді та швидкі. Неабияким фактором успіхів є і фартовість. Вона йде пліч-о-пліч, тож мощна не сумніватися у реалізації задуманого у четвер.
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!