Футбол України 6 Квітня, 17:05 216
«Агробізнес» обіграв «Інгулець», а «Полтава» та «Нива» розписали нічию: турнірна таблиця чемпіонської групи Першої ліги | 19-27
У матчах третього туру Першої ліги України в рамках чемпіонської групи Нива Бузова та Полтава розписали результативну нічию, а Агробізнес обіграв Інгулець.

У суботу, 6 квітня, Карпати вдома обіграли ФСК Маріуполь (3:1). Після чого відбулося ще два матчі у рамках третього туру чемпіонської групи Першої ліги.

У другому поєдинку дня Агробізнес на 90-й хвилині зусиллями Галенкова вирвав перемогу над Інгульцем.

Підопічні Олександра Чижевського зрівнялися за очками з Маріуполем, який йде на четвертій позиції.

Відзначимо крутий сейв голкіпера господарів Поповича, який ви можете переглянути у нашому телеграм-каналі.

Перша ліга України. Чемпіонська група. Третій тур

• Агробізнес – Інгулець – 1:0

Гол: Галенков, 90

У третьому матчі сьогоднішнього ігрового дня Нива Бузова приймала Полтаву.

Гості відкрили рахунок вже на восьмій хвилині гри. Однак господарі на початку другого тайму забили двічі впродовж трьох хвилин, вийшовши вперед у рахунку.

Проте втримати перемогу Нива не зуміла – на 89-й Щербак реалізував пенальті та приніс Полтаві нічию.

• Нива Бузова – Полтава – 2:2

Голи: Тименко, 53, Рогозинський, 55 – Марусич, 8, Щербак, 89 (пенальті)