Світовий футбол 7 Квітня, 10:43 326
«Слабка ланка «Арсенала». Зінченко отримав сумний вердикт від англійських ЗМІ за матч проти команди Де Дзербі | 19-27
Британські журналісти розкритикували українського оборонця лондонського «Арсенала» Олександра Зінченка за невиразну гру проти «Брайтона» (3:0).

Без відвертого хейту, але й без компліментів. Мова про враження від гри Олександра Зінченка у поєдинку 32-го туру англійської Прем’єр-ліги між Брайтоном та Арсеналом (0:3) від наших англійських колег.

Sport-express.ua провів ранковий моніторинг провідних спортивних ЗМІ Великої Британії, виокремивши написане про нашого співвітчизника.

The Sun – 5/10

«Лампті, Балеба та Адінгра створили йому великі проблеми в першому таймі – українцю пощастило, що він не був покараний. Жахливий дотик ледь не дозволив Адінгра відзначитися на початку другого тайму. Мав багато хаотичної енергії. Слабка ланка Арсенала – якщо вона взагалі є.

За 20 хвилин до кінця матчу був замінений на Такехіро Томіясу, і багато хто здогадається чому».

Football London – 6/10

«Добре володів м'ячем, що дозволило Арсеналу продавити високий пресинг Брайтона. Однак, в нього були деякі типові прогалини в концентрації, які могли б дати «чайкам» можливість повернутися в гру».

Goal – 6/10

«На ранніх стадіях боровся з труднощами, але з часом втягнувся в гру. Добре взаємодіяв з Жезусом».

Standard – 6/10

«Зазвичай брав участь у багатьох атакувальних діях Арсенала, намагаючись дістатися до м'яча. Проте, у нього все ще траплялися дивні моменти в захисті, коли йому не вистачало духу».

Pain in the Аrsenal – 5.5/10

«Як і в середу ввечері, він знову був слабким місцем захисту. У нього було кілька слабких дотиків, які ледь не подарували Брайтону моменти».

Після перемоги над Брайтоном (3:0) Арсенал піднявся на перше місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги. В активі «канонірів» 71 очко. Відрив від Ліверпуля, який тримається другим, складає один пункт, але у команди Юргена Клоппа є ще грав у запасі.