Футбол України 7 Квітня, 16:13 181
Друга ліга: ЮКСА потіснила «Звягель» з першого місця, «Чайка» з «Дружбою» сильнішого не виявили | 19-27
У неділю, 7 квітня, відбулися матчі 22-го туру Другої ліги за участі команд, які йдуть в лідерах. «Звягель» вдома приймав ЮКСУ, а в дербі Київщини «Дружба» приймала «Чайку».

ЮКСА завдяки перемозі над Звягелем обійшла прямого конкурента в боротьбі за першу сходинку.

Зустріч завершилася з рахунком 2:0. Перемогу команді з Тарасівки забезпечили голи Ховайка та Демиденка в кожному з таймів. В кінці першого тайму гравець Звягеля Морговський не реалізував пенальті.

Звягель з 71-ї хвилини догравав матч в меншості після вилучення Чередниченка.

В паралельному матчі Дружба та Чайка в дербі Київщини розписали мирову (1:1), обмінявшись голами Порохні та Семенця.