Світовий футбол 8 Квітня, 11:13 168
Мудрик і компанія почули вердикт Почеттіно після провалу проти дна АПЛ: «Я сильно розчарований» | 19-27
Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно оцінив виступ підопічних на полі найгіршої команди АПЛ – «Шеффілд Юнайтед» (2:2).
«Так, я сильно розчарований, бо ми пропустили у першому таймі після нашого гола. Потім ти пропускаєш на останніх хвилинах, тому завжди почуваєшся дуже розчарованим та засмученим, тому що треба виграти гру в такий момент.

Втім, хочу сказати, що нічия – це справедливий результат, якщо проаналізувати гру. Навіть якщо ми контролювали гру та мали моменти, але не змогли продемонструвати міцність та силу, щоб не пропустити. Це найболючіша ситуація.

Що ж, це вже сталося. Я думаю, що в першій половині сезону ми були трохи соліднішими. Ми не створювали багато, але й супернику не дозволяли. Тепер ми забиваємо, але пропускаємо більше. Головне – знайти баланс», – наводить слова Почеттіно Football London.

Челсі втратив шанс впритул наблизитися до єврокубкової зони і наразі залишається на дев'ятій сходинці. Наступний матч – прийом Евертона 15 квітня.