Збірна України 9 Квітня, 22:04 200
Збірна України впевнено здолала майбутнього суперника на Євро U-17 – попереду ще один спаринг  | 19-27 Фото: УАФ
«Синьо-жовті» відточують взаємодію перед стартом на європейській першості.

Товариський матч

• Кіпр U-17 – Україна U-17 – 0:2

Голи: Шелекета, 38, Денисов, 67

Юнацька збірна України U-17 у вівторок, 9 квітня, провела перший товариський матч з однолітками з Кіпру. Підопічні Юрія Мороза забили по голу у кожному з таймів і здобули впевнену перемогу. Незадовго до перерви відзначився захисник Шахтаря Микита Шелекета, а після відпочинку своє слово сказав представник Руха Іван Денисов.

До слова, вже у четвер, 11 квітня, «синьо-жовті» проведуть з кіпріотами ще один спаринг (початок о 16:30 за Києвом).

Нагадаємо, Україна та Кіпр зіграють в одній групі на чемпіонаті. Разом з ними у групі А також виступатимуть Сербія та Чехія. Чемпіонат Європи U-17 пройде на Кіпрі з 20 травня по 5 червня.