Віталій Буяльський: «Для «Динамо» кожне втрачене очко - це як поразка»

Динамо Київ 10 Квітня, 13:20 1051
Віталій Буяльський: «Для «Динамо» кожне втрачене очко - це як поразка» | 19-27
Капітан «Динамо» Віталій Буяльський на відкритому тренуванні команди поспілкувався зі ЗМІ.

– Я отримав іншу травму, тому лікував ще одну. Зараз відчуваю себе краще в плані свого здоров’я, але у фізичному плані потрібно додатково працювати, щоб набрати кондиції. Я пропустив майже півтора місяці, був без тренувань і тому зараз важко.

– Що ви думаєте про матч з ЛНЗ? Ви вийшли на заміну і мабуть було дуже прикро не виграти такий поєдинок, коли по статистиці та грі мали б вигравати? Як аналізували, спілкувалися з цього приводу?

– Ми зіграли внічию, але я вважаю, що для «Динамо» кожне втрачене очко - це як поразка. Будемо робити висновки і щось будемо відпрацьовувати на тренуваннях і думаю, що все буде добре.

– У «Динамо» дуже складний календар, далі на вас чекають всі суперники з топ-5, що думаєте з цього приводу? Можливо, вже аналізували суперників або тренерський штаб вам щось казав?

– НІ, ми готуємось до «Олександрії», а після «Олександрії» вже будемо думати про наступні матчі. Ми не можемо думати про «Кривбас», «Шахтар» чи «Дніпро-1», не зігравши ще навіть з «Олександрією», тому ми працюмо від матчу до матчу.