Динамівці розпочали підготовку до матчу із «Олександрією»

Динамо Київ 10 Квітня, 13:51 465
Динамівці розпочали підготовку до матчу із «Олександрією» | 19-27
Футболісти київського клубу готуються до матчу з командою Руслана Ротаня.

Найближчої суботи, 13-го квітня, «Динамо» проведе черговий матч VBET Ліги. У рамках 24-го туру наша команда вирушить у гості до Олександрії з однойменного міста.

Підопічні Олександра Шовковського після минулої гри, яка відбулася у понеділок у Києві проти ЛНЗ, отримали один вихідний день. А з середи традиційно готуються до майбутнього поєдинку на заміській клубній базі у Віті-Литовській. «Біло-сині» працюють у режимі одноразових тренувань, розпочинаючи їх у тренажерній залі.

Перші 20 хвилин заняття у середу були відкритими для представників ЗМІ, які могли спостерігати за підготовкою «біло-синіх». Саме тренування було дещо полегшеним, з акцентом на ігрові вправи та роботу з м’ячем. Воно теж розпочалося із розминки та стретчингу у фітнес-залі.

Гравці під керівництвом тренерів з фізичної підготовки Олександра Васильєва та Віталія Кулиби також виконали вправи на рухливість суглобів, а потім – завдання із використанням гумових стрічок, обтяжувачів, гантель та іншого навантаження і фітнес обладнання. Окрему увагу приділили роботі з власною вагою, вправам на задню поверхню стегон, привідних м’язів тощо. Усе це необхідно для активації м’язів перед основною роботою на полі.

Продовжилося тренування вже надворі традиційно невеликою пробіжкою та розминкою з м’ячами. Також футболісти, поділившись на кілька груп, пограли у квадратах з різними завданнями. Основна частина тренування була присвячена ігровим вправам. Щоб покращити емоційний стан та підняти настрій команди після нічиї з ЛНЗ, тренерський штаб запропонував гравцям зіграти мінітурнір. Три команди грали на великі ворота на пів поля. Кілька разів голи супроводжувалися дуже емоційними вигуками та схвальними оплесками, що додавало тренуванню особливої атмосфери, азарту та позитивного настрою.

Завершилося заняття вже традиційно: відпрацюванням тактичних схем, комбінацій та дій у завершальній стадії атак, зокрема передач на фланг, наступних навісів до штрафного майданчика та ударів по воротах. При цьому тренерський штаб використовував додаткове обладнання – стійки, фішки тощо.

Зазначимо, що Віталій Буяльський, Антон Царенко та Володимир Шепелєв займалися у загальній групі без обмежень. А Навін Малиш продовжує працювати за індивідуальною програмою, оскільки його відновлення після операції ще триває. Що стосується Андрія Ярмоленка, то він приділяв увагу індивідуальному плановому відновленню.

У четвер зранку на гравців чекає ранкове тренування. У п’ятницю - теоретичне заняття, тренування, обід після якого команда автобусом вирушить до Олександрії. Після прибуття до готелю динамівці повечеряють та відпочиватимуть.

У день гри після сніданку футболісти зберуться на передматчеву настанову на гру та виїдуть на КСК «Ніка», де пройде поєдинок. Нагадаємо, матч «Олександрія» - «Динамо» розпочнеться о 15:30. Одразу після гри заплановане повернення команди до Києва.