Тарас Михавко: «Ми налаштовуємось тільки на чемпіонство»

Динамо Київ 10 Квітня, 14:53 287
Тарас Михавко: «Ми налаштовуємось тільки на чемпіонство» | 19-27
Захисник «Динамо» Тарас Михавко на відкритому тренуванні команди поспілкувався зі ЗМІ.

– У вас було пошкодження, ви не грали декілька поєдинків за «Динамо». Нещодавно повернулися і зіграли за молодіжну команду, яке у вас було пошкодження? І чи можна сказати, що ви дуже швидко увійшли в Прем’єр-лігу, великі швидкості, великі навантаження і десь ваш організм не витримав?

– Не думаю, що проблема в тому. Навантаження були не перший раз такі, на зборах були більші навантаження. Просто не підготувався, десь недорозім’явся і підвернув гомілкостоп і вибув на 10 днів. Я вже повернувся і тренуюсь в загальній групі та готуюсь до наступних матчів.

– Можна сказати, що ви повністю відновились до наступних матчів?

– Так. Я з цього тижня починаю тренуватись повністю в загальній групі. Тому я думаю, що до найближчих матчів я буду готовий.

– Далі в «Динамо» дуже складний календар, будуть важкі матчі з усіма командами з топ-5 ліги. Як ви на це дивитесь? Можливо, аналізували, спілкувались з командою?

– Ні, ми налаштовуємся на кожну гру. Ми прагнемо вигравати в будь-якого суперника і налаштовуємось на перемогу над кожним суперником. Тому я не бачу приводу особливо налаштовуватись на команди з топ-5, ми на всі команди налаштовуємось однаково і працюєм.

– Довелося чути і читати в різних виданнях, що після того, як «Динамо» втратило очки в останньому матчі, що чемпіонська гонка закінчилась. Що ви думаєте з цього приводу?

– Я думаю, що напруга є і вона буде до останніх матчів. Ми налаштовуємось тільки на чемпіонство і будемо над цим працювати, а там, як буде.

– В «Олександрії» багато колишніх гравців «Динамо», чи створює це якийсь особливий підтекст перед цією грою?

– Ні, ми готуємось в своєму режимі і немає ніяких проблем. Кожен матч ми хочемо вигравати і стати чемпіонами. Тому ми будем