Безус забив у півфіналі Кубка Кіпру – відео чергового взяття воріт українця

Світовий футбол 10 Квітня, 22:34 332
Безус забив у півфіналі Кубка Кіпру – відео чергового взяття воріт українця | 19-27
Омонія перемогла Аріс у першому півфінальному поєдинку Кубка Кіпру, а Роман Безус відзначився забитим м'ячем.

Кубок Кіпру 2023/24, півфінал, 1-й матч

Аріс Лімассол – Омонія – 0:2

• Голи: Безус, 29, Семедо, 50

Вилучення: Кажу, 42 (Аріс)

Нереалізований пенальті: Какуліс, 48 (Омонія)

Омонія повела в рахунку на 29-й хвилині: після навісу з кутового та скидки з ближньої стійки в центр Безус з кількох метрів переправив м'яч у ворота. До перерви команди дограли не в повних складах – Кажу отримав пряму червону на 42-й хвилині.

Старт другого тайму був за Омонією. Какуліс не реалізував пенальті на 48-й хвилині, а вже незабаром Семедо подвоїв перевагу. А Аліум на 89-й хвилині зробив рахунок розгромним. Безус же був замінений на 66-й хвилині.

Додамо, що перемога поки не гарантувала вихід у фінал – матч-відповідь відбудеться 17 квітня.