Світовий футбол 11 Квітня, 07:15 482
«Барселона» на виїзді перемогла ПСЖ, «Атлетіко» втримав перемогу над «Боруссією» Дортмунд - результати 1/4 Ліги чемпіонів | 19-27
Середа порадувала черговою порцією матчів головного клубного європейського турніру. ПСЖ здійснив камбек у поєдинку з «Барселоною», на який каталонці відповіли своїм.

ПСЖ – Барселона 2:3

• Голи: Дембеле 48, Вітінья 51 - Рафінья 37, 62, Крістенсен 77

Суперники мали багату історію протистоянь. Тут були і історичні 6:1 від Барси, і 2:6 за підсумками двох матчів від ПСЖ у 2021-му.

Нинішня гра пішла під мотив Барселони. «Кулес» витримали тиск господарів і самі досягли успіху під кінець тайму. Доннарумма відбив подачу ідеально на ногу Рафіньї – 0:1.

ПСЖ все перевернув за 5 хвилин другого тайму. Дембеле вразив ворота колишньої команди, якій віддав 6 років, і навіть не думав стримуватись. Незабаром Вітінья увірвався у вільну зону і пробив повз тер Штегена.

Барселона відповіла своїм подвійним ударом. Спрацювали заміни Хаві. Педрі вирізав розкішне закидання на Рафінью – 2:2. Каталонці не обмежились і таки вирвали мінімальну перемогу. «Джокер» Крістенсен чудово зорієнтувався на кутовому.

2:3 – команда Хаві таки матиме перевагу перед домашнім матчем. Мбаппе накрили наглухо, а решта гравців не змогли гарантувати ПСЖ перемогу.

Атлетіко – Боруссія Д 2:1

• Голи: Де Пауль 4, Ліно 32 – Алле 81

Серед усіх чвертьфіналістів нинішньої ЛЧ ця пара, ймовірно, найменш іменита. Обидва клуби демонструють нестабільні результати у своїх чемпіонатах, а також ледве пробилися до цієї стадії Ліги чемпіонів. Втім, поєдинок виявився досить яскравим.

«Матрацники» блискуче відіграли перший тайм. Вже на 4-й хвилині відзначився Де Поль, скориставшись помилкою суперників. Після цього господарі продовжили тотально контролювати гру. Пресинг призвів до чергової помилки німців, а Атлетіко вхопився за шанс: на 32-й хвилині Хуммельс схибив, тож м'яч опинився у Морати, потім у Грізманна, а вже Ліно точним ударом подвоїв перевагу мадридців. Натомість у Борусії бодай якісь моменти почали з'являтися лише в завершальні хвилини тайму.

Схоже, Едін Терзіч знайшов, що сказати своїм підопічним в перерві, адже в другій 45-хвилинці «чорно-жовті» значно активізувалися. Втім, гольові моменти ніяк не з'являлися – Борусія намагалася атакувати, але прорвати оборону господарів не так вже й просто.

На 81-й хвилині Алле, який з'явився на полі в другому таймі, таки повернув інтригу в матч, пробивши з розвороту. Під завісу зустрічі дортмундці ледь не «привезли» ще один гол, втім, Корреа не реалізував шанс. До кінця гри протримався рахунок 2:1 на користь мадридців.

Поєдинок-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів відбудеться вже 16-го квітня в Німеччині. Стартовий свисток пролунає о 22:00 за Києвом.