Червона для екс-гравця «Барселони». «Інтер Майамі» вилетів із Кубка чемпіонів

Світовий футбол 11 Квітня, 10:12 129
Червона для екс-гравця «Барселони». «Інтер Майамі» вилетів із Кубка чемпіонів | 19-27
Ліонель Мессі оформив асист, але це не допомогло «чаплям» обіграти «Монтеррей» – 1:3.

У ніч на 11 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між командами «Монтеррей» та «Інтер Майамі». Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь мексиканського колективу.

Клуб Девіда Бекхема вилетів із Кубка чемпіонів. У першому поєдинку також переміг «Монтеррей» – 2:1.

Голами за господарів у цій зустрічі відзначилися Брендон Васкес (31), Герман Бертераме (58) та Хесус Гальярдо (64).

У «чапель» єдиний м'яч забив Дієго Гомес (85). Асист віддав зірковий аргентинець Ліонель Мессі.

Екс-гравець «Барселони» Жорді Альба отримав дві жовті картки та на 79-й хвилині був вилучений з поля.

У складі «Інтер Майамі», крім Мессі та Альби, всі 90 хвилин на полі провели ще два колишні гравці «синьо-гранатових»: Луїс Суарес та Серхіо Бускетс.

Український захисник американської команди Сергій Кривцов не потрапив у заявку на цей матч через травму.

У півфіналі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ «Монтеррей» зіграє проти «Коламбус Крю», який виграв у «Тігрес» (1:1, 2:1).