Збірна України 12 Квітня, 10:18 315
Футболісти збірної України U-17 зіграли з господарями Євро-2024: влітку команди зустрінуться у фіналі | 19-27
Юнацька збірна України U-17 двічі зіграла на Кіпрі з місцевими однолітками.

Контрольні матчі.

10 квітня.

Кіпр (U-17) – Україна (U-17) – 0:2.

Голи: Шелекета, 38, Денисов, 67.

11 квітня.

Кіпр (U-17) – Україна (U-17) – 2:1.

Голи: Міхалас, 52 (п), Дімостенус, 58 – Андрейко, 90+3.

Нереалізований пенальті: Лукаїдіс (Кіпр), 56 (воротар).

Команда Юрія Мороза, (футболісти не старші 2007 року народження), яка готується до фінальної частини Євро-2024, провела короткочасний збір, під час якого зіграла два спаринги з однолітками з Кіпру, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Саме острів’яни є господарями майбутнього чемпіонату Європи. Крім того, збірні України та Кіпру виступатимуть в одній групі, тож це була хороша нагода придивитися до суперника.

Перший товариський матч, який проходив 10 квітня у Сотирі, завершився перемогою «синьо-жовтих» – 2:0. Голи забили Микита Шелекета на 38-й хвилині та Іван Денисов, на 67-й.

А вчора в Ларнаці команди зустрілися вдруге. Цього разу українці поступилися з рахунком – 1:2. На початку другого тайму кіпріоти відзначилися двічі та ще й не реалізували пенальті. А єдиний гол гостей наприкінці поєдинку оформив Іван Андрейко.