Асистент Реброва здивував вибором найперспективнішого молодого тренера України

Збірна України 13 Квітня, 20:52 717
Асистент Реброва здивував вибором найперспективнішого молодого тренера України | 19-27 Фото: Імад Ашур / СК Дніпро-1
Спортивний директор «Дунайскої Стреди» та помічник Сергія Реброва у збірній України Гліб Платов зробив цікавий вибір щодо найцікавішого наставника у вітчизняному футболі.
«Тренерські команди в УПЛ? Іващенко робить гарну роботу в Оболоні. Віталій Пономарьов робить дуже цікаву роботу з Рухом. Дулуб в ЛНЗ. Григорчук в Чорноморці.

Мені цікаво, що буде робити Шандрук у Вересі. Дуже подобається цей тренер – молодий фахівець. В нас є цікаві кадри, в нас немає кризи тренерів.

Якщо обирати з маловідомих фахівців? Це, звісно, Імад Ашур – наставник U-19 СК Дніпро-1. Я не можу бути об'єктивним, але з мого погляду це, мабуть, найперспективніший молодий тренер в нашій країні з відривом. Внаслідок його комплексного профайлу, знань, особистих якостей, емоційного інтелекту, вибудови інтеракцій, освіти, освіченості. Він знає 6 чи 7 мов. Він структурно працює по 22 години на добу. Це божевільна людина», – сказав Платов у програмі «ТаТоТаке».

До слова, підопічні Ашура після 23-х турів йдуть у турнірній таблиці чемпіонату України U-19 третіми, набравши 45 очок. Від лідерів – Динамо і Шахтаря – «спортклубівці» відстають на 12 і 8 балів відповідно.