«Реал» втримав перемогу над «Мальоркою» – Лунін врятував епічним сейвом

«Реал» втримав перемогу над «Мальоркою» – Лунін врятував епічним сейвом | 19-27
Український воротар декілька разів врятував Бланкос та отримав жовту картку.

Прімера. 31-й тур

Мальорка – Реал – 0:1

• Гол: Тчуамені, 48

Реал на виїзді мінімально переміг Мальорку у матчі 31-го туру чемпіонату Іспанії – 1:0.

В середині першого тайму команди обмінялися гольовими моментами. Спершу український воротар Андрій Лунін врятував Реал після удару Антоніо Раїльйо, а через декілька хвилин м’яч після пострілу Джуда Беллінгема влучив у перекладину.

На початку другої половини зустрічі Бланкос вийшли вперед після удару Орельєна Тчуамені з-за меж штрафного майданчика та рикошету від гравця Мальорки. Реал міг збільшити перевагу, проте Браїм Діас та Феде Вальверде не реалізували свої моменти.

На 74-й хвилині Лунін вкотре врятував Реал. На цей раз українець парирував дальній удар Серхіо Дардера. На 85-й хвилині Андрій отримав жовту картку за затримку часу.

Лунін провів 26-й матч у сезоні у складі Бланкос і в 12-й раз відіграв “на нуль”.

Реал впевнено лідирує у Прімері, випереджаючи Барселону на 11 очок. Каталонці сьогодні зіграють з Кадісом, початок – о 22:00. Мальорка залишилася на 15-й позиції.

17 квітня Реал на виїзді зіграє з Манчестер Сіті у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а 21-го Бланкос приймуть Барселону в Прімері. Мальорка зіграє з Севільєю 22 квітня.