Світовий футбол 13 Квітня, 22:01 314
«Борнмут» зі Забарним не зміг перемогти МЮ, хоча двічі вів у рахунку: українець провів 37-й поєдинок в сезоні | 19-27
«Борнмут» та «Манчестер Юнайтед» видали гольову феєрію у очному матчі 33-го туру АПЛ.

АПЛ. 33-й тур

Борнмут – Манчестер Юнайтед – 2:2

• Голи: Соланке, 16, Клюйверт, 36 – Бруну Фернандеш, 31, 65

Господарі повели у рахунку на 16-й хвилині зусиллями Соланке. МЮ відігрався завдяки м’ячу Бруну Фернандеша, однак перший тайм залишився за Вишнями: гол на 36-й хвилині провів Клюйверт.

Червоні дияволи зуміли уникнути поразки завдяки другому м’ячу Бруну. Наприкінці зустрічі господарі претендували на пенальті, проте VAR відмінив 11-метровий після фолу Камбвали.

Український центрбек Борнмута Ілля Забарний традиційно провів на полі весь матч. Цього сезону українець відіграв уже у 37 іграх, відзначившись одним голом. Забарний є єдиним гравцем Вишень, який без замін провів всі матчі у Прем’єр-лізі.

Борнмут посідає 12-те місце в АПЛ. МЮ не зміг перемогти у четвертому поспіль турі та йде на сьомій позиції.

У наступному турі Вишні 21 квітня зіграють із Астон Віллою. У Червоних дияволів 24 квітня гра з Шеффілд Юнайтед.