Післяматчева прес-конференція головного тренера «Олександрії» Руслана Ротаня: «Кожен матч я чимось незадоволений»

Динамо Київ 13 Квітня, 22:21 659
Післяматчева прес-конференція головного тренера «Олександрії» Руслана Ротаня: «Кожен матч я чимось незадоволений» | 19-27
Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував поразку в матчі з «Динамо» (0:1) в УПЛ.

- У принципі всі все бачили. Гра складалася так, що все було в наших руках: ми опинилися в більшості, прагнули це реалізувати, але клас «Динамо» нівелював нашу чисельну перевагу, і ми не могли створити нічого змістовнішого. Ухвалювали неправильні рішення, м’яч швидко не ходив. Рахунок 0:1, і його треба прийняти.

«Динамо» після вилучення стало грати компактніше, відійшло назад. І ця команда споконвіку дуже добре використовує свої шанси при грі на контратаках.

Ми прагнули швидше переміщати м'яч, виділяли вільні зони, сягали третьої зони, але дуже повільно це робили. І практично не мали шансів взяття воріт суперника. Це клас. Коли він є, то третя зона легше дається – там треба брати гру на себе, у якихось ситуаціях пробити по воротах. І коли класу не вистачає, виникають проблеми.

- Як прокоментуєте епізод із голом у ворота вашої команди. Там справді не було фолу?

- Суддя подивився ВАР і ухвалив рішення. Тяжко говорити про це. Кожен матч я чимось незадоволений. Я, як і всі хочу перемагати. Але мушу визнати, що арбітр сьогодні відпрацював добре. Судив рівно, без помилок. Видалення по ділу. А щодо епізоду з голом, то раз арбітр побачив, що фолу не було, то це треба прийняти. Як і результат, – сказав Ротань.

«Олександрія» перебуває на 11-й позиції в УПЛ. Наступний матч – 17 квітня проти «Оболоні».