Світовий футбол 14 Квітня, 14:14 130
Колишні гравці збірної України вийшли в чвертьфінал Кубка європейської країни: в матчі зіграли лише двоє з них | 19-27
У матчі 1/8 фіналу Кубка Казахстану «Ордабаси» на виїзді зустрічався з «Таразом». Команда українських легіонерів святкувала перемогу над господарями.

У неділю, 14 квітня, Тараз приймав Ордабаси у матчі 1/8 фіналу Кубка Казахстану.

Завдяки голам нападника Єркебулана Тунгішбаєва та захисника Регіналдо ще у першому таймі гості забезпечили собі перемогу з рахунком 2:0. Таким чином вони забезпечили собі вихід до чвертьфіналу турніру.

Загалом у цій грі взяли участь наступні українські гравці Ордабаси:

• захисник Ігор Пластун – відіграв увесь матч, без результативних дій;
  • півзахисник Євген Макаренко – з'явився на полі після перерви, отримав жовту картку.

Нападник Ордабаси Артем Бєсєдін увесь поєдинок провів на лаві для запасних. А ось ексзахисник луганської Зорі (2020-2022) Ловро Цвек зіграв 62 хвилини, перш ніж бути заміненим.

Кубок Казахстану, 1/8 фіналу

Тараз – Ордабаси – 0:2 (0:2)

Голи: Регіналдо, 36, Тунгішбаєв, 37

Свій наступний матч Ордабаси у чемпіонаті проведе 20 квітня проти клубу Кизилжар. Наразі вони займають третє місце у турнірній таблиці.