Світовий футбол 14 Квітня, 21:18 280
«Рома» не змогла дограти матч з «Удінезе» через травму легіонера – захисника екстрено ушпиталили | 19-27
Поєдинок 32-го туру чемпіонату Італії між «Удінезе» та «Ромою» не був завершений через раптове погіршення самопочуття французького оборонця римлян Евана Н'Діки.

Серія А. 32-й тур

Удінезе – Рома – 1:1, зупинений на 72-й хвилині

• Голи: Перейра, 23 – Лукаку, 64

Рома, яка відчайдушну боротьбу за Лігу чемпіонів, приїхала в гості до Удінезе. «Б'янконері» попри свою чотирнадцяту сходинку, мали відрив від зони вильоту лише в 1 очко, тож боротись було за що.

Ще до середини тайму команди обмінялись небезпечними моментами: Крістенсен головою пробив повз стійку воріт римлян, а Ауар з близької відстані не влучив у площину. За трохи лише реакція Окойє врятувала Удінезе після удару Бальданці у нижній кут.

А потім сталось непередбачуване! Хьойсен отримав верхову передачу на свою половину поля, не помітив Перейру, який підкрався ззаду, втратив м'яч і Роберто вийшов сам на сам. Аргентинця намагались збити, але вже у падінні він зумів проштовхнути сферу, яка закотилась у сітку. Незадовго до перерви Лукаку намагався замкнути навісну передачу, але його удар був неточним.

Після відпочинку Паредес був першим на добиванні, однак Окойє зіграв ідеально. Самарджіч у відповідь пробив впритирку зі стійкою. Рома потроху підбирала ключики до оборони Удінезе, яка стояла навідбій. Допоміг навіс: Крістанте вирізав у воротарський, а Лукаку на мить випередив голкіпера і головою пробив під поперечину – 1:1.

В середині тайму Н'Діка стало зле, при тому настільки, що його на ношах терміново винесли з поля. Постало питання, чи продовжувати гру взагалі. Де Россі одразу ж вирушив у підтрибунне приміщення, аби зрозуміти, що сталось з його підопічним.

Тренери обох команд разом з арбітром довго радились, а згодом пішли спілкуватись і з гравцями. Зрештою, було вирішено матч не догравати і суддя дав фінальний свисток.