Світовий футбол 15 Квітня, 10:25 164
«Ліон» провів шалену перестрілку з переслідувачем ПСЖ – відео 7 голів, хамства чемпіона світу і пенальті на 90+15 | 19-27
Матч «Ліон» – «Брест» виявився ледь не найяскравішим у всьому європейському вікенді.
Ліга 1, 29-й тур

Ліон – Брест – 4:3

Голи: Толіссо, 18, Ляказетт, 70, Тальяфіко, 79, Мейтленд-Найлс, 90+15 (пен.) – Муньє, 60, Дель Кастільйо, 64, 67

Вилучення: Тальяфіко, 86 – Ле-Мелу, 86

Матч Бреста у другому турі поспіль завершується з рахунком 4:3. Якщо Метц «пірати» перемогли, то на полі Ліона довелося миритися з поразкою.

Господарі виграли перший тайм завдяки удару Толлісо, але після перерви все перевернулось за 7 хвилин. Брест настріляв три голи, особливої уваги вартий гарматний штрафний Ромена Дель Кастільйо.

Ліон також знайшов сили піднятися з нокдауну. Ляказетт оформив свій 15-й гол в чемпіонаті, а Тальяфіко більярдним ударом зрівняв рахунок. Згодом чемпіон світу спровокував сутичку з Ле-Мелу – обох вигнали.

Останнє слово все ж було за Ліоном. Кіпер гостей Бізот жорстко налетів на Ляказетта, якого довго вивозили на автомобільчику допомоги. Арбітр пішов дивитися повтор і призначив пенальті. Мейтленд-Найлс на 15-й доданій хвилині не схибив – 4:3.

Ліон набрав 13 очок у останніх 5 турах чемпіонату і впритул наблизився до зони єврокубків. Натомість Брест ризикує віддати Монако звання головного переслідувача ПСЖ.