Вацко - про суддівські рішення в матчі «Олександрія» - «Динамо»

Динамо Київ 15 Квітня, 21:51 20986
Вацко - про суддівські рішення в матчі «Олександрія» - «Динамо» | 19-27
Відомий коментатор Віктор Вацко прокоментував суддівство в матчі «Олександрія» - «Динамо» (0:1).
Олексій Деревинський - суддя з історією, один із представників українських династій арбітрів. Його батько, Олег Деревинський, також був відомим арбітром. До речі, він і футболістом хорошим був - харківським «Металістом» вигравав Кубок Радянського Союзу в 1988 році. Але арбітром був одіозним - з орбіти легендарнійшого Сергія Аршаковича Татуляна.

В матчі киян із «Олександріяю» Олексій Деревинський відправцював добре. Це моя думка. З двома жовтими Волошина - все по-ділу, хоча психологічно рішення було нелегким: футболіст «Динамо» з інтервалом в дві хвилини отримує дві жовтих.

Момент у штрафному майданчику, де Вівчаренко боровся із Шулянським, а Тимчик із Ковальцем - з руками, палкими чоловічими обіймами. Я вважаю, що це не пенальті, а обопільна боротьба.
Гол Бражка - дуже цікавий момент. Як гол, так і момент боротьби Бражка із Антоном Кравченком. Ось тут я хочу зробити комплімент Деревинському, тому що він розібрався ідеально. Спочатку здавалося, що гол скасують, але повтор ВАР показав інше. Кравченко не влучив по м'ячеві, вибиваючи його. Бражко нав'язав силову боротьбу за всіма канонами гри корпус в корпус. Повтор з-за спини показав, що Кравченко влучив по нозі Бражка, який не впав у цьому єдиборстві, а пройшов як танк, як каток і забив ударом неймовірної потужності. Просто красунчик!

На мою думку, Деревинського потрібно відзначити. Браво!