Світовий футбол 15 Квітня, 23:07 180
​Гравець «Челсі» Коул Палмер оформив хет-трик за 29 хвилин у матчі з «Евертоном» | 19-27
Ці хвилини проходить матч 33-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрічаються лондонський «Челсі» та ліверпульський «Евертон».

На момент написання новини йде 40-та хвилина, рахунок 3:0 на користь господарів поля. Усі три голи забив півзахисник Коул Палмер на 29-й хвилині зустрічі.

Зазначимо, що завдяки цим забитим м'ячам Палмер піднявся на другий рядок у списку найкращих бомбардирів АПЛ. Коул з 19 голами поступається лише форварду «Манчестер Сіті» Ерлінгу Холанду, який відзначився 20 м'ячами.

Нагадаємо, Палмер перейшов до «Челсі» влітку 2023 року з «Манчестер Сіті». Лондонці заплатили за гравця збірної Англії €47 млн. Раніше Палмер став лише п'ятим гравцем в історії «синіх», якому вдалося набрати 20 очок за системою «гол+пас» у АПЛ у дебютному сезоні.