Сергій Сидорчук: «Коли був підлітком, подавав м’ячі у Запоріжжі. Бувало, з хлопцями трішки тягнули час...»

Футбол України 16 Квітня, 17:47 489
Сергій Сидорчук: «Коли був підлітком, подавав м’ячі у Запоріжжі. Бувало, з хлопцями трішки тягнули час...» | 19-27
Колишній півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук, який нині виступає за «Вестерло», висловив думку щодо болбоїв.
«Напевно, ви чули історію, як болбой на матчі „Тотенхема“ дуже швидко подав м’яча Сержу Ор’є. Пройшла атака, яка завершилась голом. Певно, це один з моментів, які посприяли обговоренню щодо зміни правил роботи болбоїв в АПЛ, щоб прибрати їхній вплив на гру. Як ви вважаєте, це є додатковою перевагою домашнього матчу?

Висловлю свою думку, як людина, що знаходиться всередині цього процесу. У матчах, в яких я грав, не було подібних епізодів. Частіше буває, що на виїзних матчах хлопці навпаки затягують час для своїх команд і це трохи дратує. Ти хочеш швидко ввести м’яч у гру, а цьому заважають.

Коли я був підлітком, теж подавав м’ячі у Запоріжжі. Бувало, з хлопцями трішки тягнули час або, навпаки, діяли швидше, коли було треба. Взагалі, у моєму дитинстві бути болбоєм — це бути начебто учасником гри. Ми були на всіх домашніх матчах „Металургу“, бачили зблизька професійний футбол: нюанси розминки до гри та у перерві, як працюють воротарі, у яких бутсах та з якими щитками грають.

Здається, це дрібниця, але саме з таких дрібниць і складаються матчі та здобуваються результати», — написав Сидорчук на своїй сторінці в мережі Instagram.