Футбол України 17 Квітня, 17:00 149
ЮКСА вийшла в лідери Другої ліги, витерши ноги об «Кудрівку», «Дружба» потіснила з другої сходинки амбітний «Звягель» | 19-27
У середу відбулась низка матчів 24-го туру третього за силою дивізіону.

• Голи: Недоля, 47 (п.), Колесник, 56

Чайка продовжує гонитву за лідерами і поки зберігає шанси на підвищення у класі. У черговому поєдинку представники Київської області розбили другу команду Руха. Перший тайм минув без голів, а по перерві гості відвантажили у ворота львів'ян три сухих голи і, набравши 43 очки, закріпились на четвертій сходинці.

Справжній трилер влаштувала ЮКСА, яка витерла ноги об Кудрівку. «Хрестоносці» сім разів змушували голкіпера чернігівців витягати м'яч з сітки – суперник зумів лише розмочити рахунок. Хет-триком у складі гостей відзначився бразильський форвард Вава, а його співвітчизник Габріел Гоуларт оформив дубль. Як наслідок, ЮКСА з 50-ма очками очолила турнірну таблицю і випереджає найближчого переслідувача на 2 пункти.

Продовжує летіти в прірву Кремінь. Цього разу над другою командою з Кременчука познущачалась Скала. Стрияни реабілітувались перед власними глядачами за невдачі у попередніх матчах, забивши 4 голи. У підсумку, 32 очки і шоста сходинка, Кремінь-2 залишається останнім (якщо не рахувати МФК Металург-2 і ВАСТ, які раніше знялись з розіграшу).

Дубль Карпат мінімально здолав Тростянець завдяки голу Іродовського в середині першого тайму і піднявся вже на п'яту сходинку.

В останньому матчі дня, який переривався через повітряну тривогу, Дружба взяла гору над одеською Реал Фармою. Мирівчани двічі вразили ворота суперника і, набравши 48 очок, потіснили з другої сходинки Звягель.