Динамо Київ 17 Квітня, 17:24 4261
«Динамо» без своєї зірки впевнено здолало «Минай» у перенесеному матчі УПЛ – Ребров спостерігав | 19-27
«Динамо» зустрілося з «Минаєм» в рамках 16-го туру української Прем'єр-ліги.

УПЛ, 16-й тур

Минай – Динамо – 1:3

• Голи: Буяльський, 4, Нємчанінов, 27, Волошин, 86 – Кораблін, 48

Минай і Динамо догравали перенесений матч 16 туру. Взимку цей поєдинок зірвався через тривалу повітряну тривогу, а також відсутність світла на стадіоні закарпатців. Варто зазначити, що до заявки «біло-синіх» неочікувано не потрапив Володимир Бражко. Причина відсутності лідера киян наразі невідома. Також матч відвідав головний тренер збірної України Сергій Ребров.

Перший тайм пройшов під тотальним контролем господарів поля. Підопічним Шовковського вдалося відкрити рахунок вже на 5-й хвилині зустрічі – відзначився Буяльський.

Динамівці знову і знову створювали моменти, а от закарпатці виглядали досить безпорадно. Вже на 28-й хвилині капітан киян знову організував гол, закинув на правий фланг до Ярмоленка, той виконав простріл на ближню і вже Нємчанінов зрізав у власні ворота.

Схоже, Любеновіч зумів підібрати слова для своєї команди в перерві, адже у другому таймі Минай змусив понервувати Динамо. Вже на 48-й хвилині Кораблін відквитав м'яч.

Згодом Бущану ще декілька разів довелося рятувати команду. Втім, в останні миті поєдинку Динамо повернуло гру під свій контроль. Спочатку Ванат ледь не відзначився, влучивши у каркас воріт, а згодом Волошин таки зробив рахунок 3:1 на користь «біло-синіх».

Здобувши впевнену перемогу Динамо скоротило відставання від лідера чемпіонату Шахтаря: 2-ге місце, 23 зіграних матчі та 51 бал. Натомість у активі «гірників» 52 очки, проте, лише 22 зіграних матчі. Замикає трійку лідерів Кривбас (48 балів, 24 матчі).