Динамо Київ 17 Квітня, 19:19 671
Тренер «Миная» - про матч із «Динамо»: «Знову трохи не вистачило, щоб дотиснути суперника» | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
Головний тренер «Миная» Желько Любенович у флеш-інтерв'ю підбив підсумок матчу 16-го туру УПЛ із «Динамо» (3:1).
«Два різні тайми від «Миная»? За регламентом, зі старту мали вийти ті футболісти, які починали зустріч минулого року, коли матч перервали. Але в перерві ми зробили деякі заміни, що пішло нам на користь. Стали краще грати і другий тайм у нас вийшов кращим. Другий тайм - це той показник, до чого ми прагнемо і в який футбол хочемо грати.

На жаль, нам знову трохи не вистачило, щоб дотиснути суперника. Як і в матчах з «Оболонню», «Поліссям», «Олександрією». У нас були дуже хороші моменти в другому таймі, коли можна і потрібно було забивати. Шкода, що не забили другий гол - була б зовсім інша ситуація, якби рахунок був 2:2. Будемо працювати над цим», - сказав Любенович.