Світовий футбол 18 Квітня, 11:27 239
«Лунін вже став легендою «Реала», - іспанські вболівальники захоплюються грою українця | 19-27
«Реал» вийшов у півфінал Ліги чемпіонів, обігравши «Манчестер Сіті» в серії пенальті.

Найкращим гравцем матчу вболівальники називають Андрія Луніна, який чудово виявив себе не лише за 120 хвилин, а й двічі врятував команду вже у серії пенальті. Якщо згадати, що український воротар також «затягнув» «Реал» у попередньому раунді, у протистоянні з «РБ Лейпциг», то можна зрозуміти захоплення іспанських уболівальників, які дякують Луніну за вихід до півфіналу Ліги чемпіонів.

Gines: Це був поганий матч для «Реала», ми не грали з позиції сили, як це має робити найкращий клуб Європи. Але ми вистояли, а головним героєм матчу став Лунін, котрий знову допоміг «Реалу» пройти далі у Лізі чемпіонів. Без цього хлопця ми б й до чвертьфіналу не пройшли.

Ventura: Лунін вже став легендою «Реала». Він витяг клуб спочатку до чвертьфіналу, а тепер і до півфіналу. У хлопця залізні нерви, він правильно реагує на критику та свої помилки.

Fran: Лунін врятував «Реал» у серії пенальті та шикарно зіграв 120 хвилин, Рюдігер зупинив Голанда та забив вирішальний пенальті, Родріго забив єдиний гол за нашу команду. УЄФА визнає Вальверде найкращим гравцем матчу. Де логіка?

Devir: Гра Луніна став вирішальним моментом для перемоги «Реала». Я довго не вірив у Луніна, але мушу визнати, що це видатний воротар. Нам пощастило, що українець грає за Реал.

Madridista: Це була одна з найгірших ігор «Реала» при Анчелотті. Десь на рівні з тим, що ми бачили у Німеччині у матчі з «РБ Лейпциг». Не хочу казати, що це був провал, бо ми тоді й зараз виграли. Але що було б, якби не фантастична гра Луніна тоді й сьогодні? Того самого воротаря, якого Анчелотті так довго не хотів ставити в основу і вдавав, що українця не існує.

Jimenez: Лунін помстився Бернарду Сільві. Усі пам'ятають цей неприємний та дивний гол у першому матчі, коли португалець забив у ближній кут. Це було принизливо для Луніна. Але те, що Андрій зробив у серії пенальті, – це ганьба для Бернарда на все життя. Йому ще довго згадуватимуть цей дивний удар по центру воріт. І цього разу Лунін не здригнувся.

Manuel: Лунін відбив 7 із 15 пенальті, які йому пробивали за всю його кар'єру у дорослому футболі. Багато хто писав перед серією пенальті, що Лунін може не витягнути її. Але ті, хто добре знає про ігрові якості українця, не мали переживати. Я сподівався, що ми дотягнемо до серії пенальті, бо був упевнений у Луніні та його таланті відбивати 11-метрові удари.

GarciaQQ: Лунін – найкращий воротар Ліги чемпіонів цього сезону. Хлопець творить чудеса та тягне команду до чергового титулу. Якби не дивовижна гра Луніна, то «Реал» уже вилетів би з Ліги чемпіонів, та й в Прімері у нас було б не все так добре. І не факт, що тоді Анчелотті залишився б у «Реалі».

Cristofar: Просто хочеться подякувати Луніну. На сьогоднішній момент він найкращий гравець «Реала». Хто б міг подумати про таке ще рік тому? Напевно, лише найвідданіші його фанати вірили в те, що українець стане основним у «Реалі». Але навряд чи навіть вони могли собі уявити, що Лунін стане кумиром уболівальників і всі захоплюватимуться ним.

Alvaro: Кілька місяців, які змінили ваше життя. Зараз усі говорять про те, наскільки добре грає Лунін. Що він найкращий гравець «Реала» на даний момент. Це правда. Але усвідомлення цього сталося не сьогодні ввечері. Не забуваймо, що «Реал» грав у чвертьфінал лише тому, що Лунін зупинив дуже сильний «Лейпциг». Історія вдосконалення та спокутування Андрія Луніна, який пройшов складний шлях у «Реалі». Який не здавався навіть тоді, коли все й усі були проти нього, щоб довести всім і собі, що він елітний воротар. І він це зробив.

Sierra: Лунін вивів «Реал» до чвертьфіналу, зупинивши «РБ Лейпциг». Лунін вивів «Реал» у півфінал, зупинивши неймовірний «Манчестер Сіті». Українець пише свою історію на наших очах. І якщо цього року «Реал» знову виграє Лігу чемпіонів, то ми всі знаємо, кому треба буде за це дякувати.

№10: Цей сезон змінив життя Луніна. Мені щиро шкода Куртуа, він не заслужив так завершити кар'єру. Бельгієць навряд чи повернеться на той рівень, на якому він був до травми. Але якби не ця трагедія Куртуа, то ми втратили б Луніна і ніколи б не дізналися, що в нас у команді був такий неймовірний воротар.

Sanchez: Кожна така гра змінює кар'єру Луніна. Після матчів із «Лейпцигом» усі заговорили про те, що «Реал» зобов'язаний запропонувати новий контракт українцю та зберегти його у команді. Після матчів із «Манчестер Сіті» всі кажуть, що «Реал» зобов'язаний зробити Луніна одним із найоплачуваніших гравців у команді. І це було б слушно.

Qiola: Лунін мені сильно нагадує Касільяса своїм стилем гри та надійністю. Справжня стіна, яку практично неможливо пробити. І сталеві нерви. Багато воротарів кинулися б у кут, але Лунін просто дивився на Бернарду Сільву і не здригнувся. Це було неймовірно.

Formoso: Тепер уже можна говорити офіційно: Лунін – легенда «Реала»! Один із найкращих воротарів в історії нашого клубу. Якщо українець продовжить розвиватися та покращуватись, то навіть може перевершити Куртуа та Касільяса.

Caicedo: Лунін – наш герой. Щоб вигравати турніри, потрібно мати в команді не лише найкращих форвардів, а й найкращого воротаря. Лунін робить саме те, що має робити воротар найкращої команди Європи.

Boset: Звичайно, Куртуа – це неймовірний воротар, один із найкращих в історії футболу. Але хто тепер зможе сказати, що Лунін повинен сидіти на лаві запасних після того, що він зробив для «Реала» цього сезону?! Це було б неймовірно безглуздо навіть для Анчелотті.

Moliner: Лунін – король Мадрида! Я вдячний усім гравцям та тренерському штабу «Реала» за вихід до півфіналу. Але всі розуміють важливість воротаря у таких матчах із таким суперником. Лунін творить дива, він просто неймовірний цього сезону!

Nawal: Футбол – це емоції. Усі змішували Луніна з лайном після пропущеного голу від Бернарду Сільви у першому матчі з «Манчестер Сіті». Тоді люди говорили про те, що чекають на повернення Куртуа. Сьогодні Лунін помстився португальцю та вивів «Реал» у півфінал. Сьогодні українець – це головний герой «Реала», а то й усього чвертьфінального раунду. І вже знову всі забули про Куртуа. Але будемо об'єктивними. Сьогодні ми не просто побачили найкращого Луніна цього сезону. Ми побачили воротаря, який має стати основним у «Реалі» на найближчі 10 років.

Roncero: Лунін сам створює свою історію, як це колись робив Касільяс, у якого теж довго не хотіли вірити вболівальники та тренери. Щоб бути основним у «Реалі» та стати по-справжньому важливою частиною цієї команди, недостатньо бути хорошим гравцем. Потрібно бути найкращим. Ми багато разів бачили, як Лунін рятував команду. Він витяг нас у матчах із «Лейпцигом», він допомагав у матчах Ла Ліги. Але сьогодні Лунін зупинив чинного чемпіона Європи. А його сейв після удару Бернарду Сільви облетів увесь світ. До сьогоднішнього матчу Лунін був відмінним гравцем, але після цієї гри він