«Шахтар» ледве дотиснув «Зорю» у меншості та зберіг відрив від «Динамо»

Футбол України 18 Квітня, 17:30 168
«Шахтар» ледве дотиснув «Зорю» у меншості та зберіг відрив від «Динамо» | 19-27
50-й матч між суперниками в чемпіонатах України.

У четвер, 18 квітня, «Зоря» в перенесеному матчі 10-го туру УПЛ на «Арені Лівий берег» зустрічалася з лідером чемпіонату – «Шахтарем». Це було дуже серйозне випробовування для луганського колективу, адже «Шахтар» з грудня минулого року виграв дев'ять матчів поспіль в чемпіонаті України.У тренерського штабу «Зорі» була серйозна головна біль перед грою, адже Герреро відновився після травми, але і Ігор Горбач перебував у хорошому ігровому тонусі. Нагадаємо, що саме Ігор забив переможний м'яч «Чорноморцю». Юрій Коваль вирішив з перших хвилин випустити і Герреро і Горбача. Цікаве і сміливе рішення на гру з лідером. Через пошкодження у заявку не потрапив 30-річний Чурко. У «гірників» замість дискваліфікованого Зубкова вийшов Мар'ян Швед.

Нагадаємо, що у попередньому домашньому матчі з «Шахтарем», який відбувся 24 травня минулого року, «Зоря» зазнала поразки з рахунком 0:3. Голи забивали Георгій Судаков, Артем Бондаренко та Кевін Келсі.

Командам довелося грати за дуже непростих погодних умов, адже проливний дощ не міг не вплинути на якість газону. Підопічні Пушича прогнозовано активно розпочали зустріч, але помилися і дозволили господарям створити перший момент. Герреро потужно пробивав з меж штрафної, але його удар парирував Різник. З кожною хвилиною перевага «гірників» зростала, а луганський колектив дуже низько сідав до власної штрафної. Тривалий час лідеру УПЛ не вдавалося довести до логічного завершення свої атаки, але на 30-й хвилині вони все ж досягнули свого. Азаров виконав подачу з лівого флангу штрафного на дальню стійку на Сікана, який травмував коліно, але гол головою забив - 0:1. Гості могли навіть збільшувати свою перевагу, але у першій половині зустрічі більше голів не було.Відразу після перерви характер гри не змінився. Гості продовжували домінували, а футболісти «Зорі» грали занадто пасивно. Від підопічних Коваля очікували більш сміливої гри. Здавалося, що футболісти «Зорі» насампреред прагнуть не пропустити ще. Лідер УПЛ збільшував тиск на суперника, щоб якомога швидше збільшити свою перевагу.

На 54-й хвилині нарешті вдалося вийти із захисту господарям, але м'яч після удару Кирюханцева пролетів повз дальній кут. На 56-й хвилині підвів свою команду Джордан, який вдарив по нозі Судакова і отримав другу жовту. Як так можна грати, якщо в тебе вже є попередження у пасиві?

Це вилучення розлютило луганський колектив, який не опустив руки і намагався все ж знайти свої моменти в атаці. Проте, занадто мало було перспективних атак у «Зорі». Можна згадати простріл Антюха, але Герреро не встиг дотягнутися до м'яча. На 73-й хвилині дуже несподівано підопічні Коваля змогли зрівняти рахунок. Після невдалого розіграшу кутового футболістів «Шахтаря» Антюх швидко віддав на Герреро, який зіграв у центр на Кирюханцева, а той переграв Різника.

Після пропущеного голу «гірники» знову кинулися забивати, але удар Судакова у стрибку парирував Сапутін. «Зоря» також навіть могла виходити вперед, але удару Антюха не вистачило точності. Мало хто очікував, що луганський колектив зможе повернутися у гру. На 86-й хвилині підопічні Пушича розіграли шикарну комбінацію і знову змогли вийти вперед. Артем Бондаренко отримав м'яч на лінії штрафної і потужно пробив у дальній кут - 1:2. У компенсований час Невертон на швидкості увірвався до штрафної, отримав передачу від Траоре і пробив у кут - 1:3. Банально не вистачило сил господарям.

У підсумку, матч завершився перемогою «Шахтаря», які збільшують свою перевагу від конкурентів.