Мирон Маркевич розкритикував гравців «Карпат» після поразки «Інгульцю»

Футбол України 19 Квітня, 17:12 282
Мирон Маркевич розкритикував гравців «Карпат» після поразки «Інгульцю» | 19-27
Головний тренер львівської команди – про поразку від «Інгульця».

Головний тренер львівських «Карпат» Мирон Маркевич прокоментував поразку в матчі чемпіонської групи Першої ліги України з футболу проти «Інгульця» (1:2).

«З нашого боку гри сьогодні не було. Напевно, футболісти вже думають, що вони стали великими. «Інгулець» використав свій момент, зіграв досить непогано, при тому, що ми взагалі не грали. А суперник реалізував свою нагоду. Ми будемо зʼясовувати, тому що так не може бути. Нам ще грати друге коло, треба всіх гравців привести до ладу».

«Відсутність Саківа? У нас коли хтось випадає, то відразу проблеми. Зрозуміло, що Саків сьогодні був потрібен. Юрій Романюк грав не на своїй позиції, звідти виник гол. У футболі дрібниць не буває. На жаль, Андрій Булеза травмований, у нас є проблеми з цією позицією».

«Суддівство? Можливо, якісь помилки були в обидва боки, але мені здалося, що старалися судити об’єктивно. Не знаю, чи був пенальті, треба дивитися повтор».

«Ми дуже сильно налаштовували хлопців на цей матч, але… Ще й преса пише, що ми вже у Прем'єр-лізі, тренери нас вітають – це безслідно не минає. Зараз треба дуже жорстко поставитися до наших майбутніх поєдинків. Треба виводити гравців з цього стану», – сказав Маркевич.

Відзначимо, що ця поразка стала для «Карпат» першою з 5 листопада 2023 року. «Леви» все ще є лідерами Першої ліги, але тепер відрив від «Інгульця» становить лише 5 очок.