Підготовка до матчу з «Поліссям» та візит Сергія Реброва

Динамо Київ 19 Квітня, 23:55 348
Підготовка до матчу з «Поліссям» та візит Сергія Реброва | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
«Динамо» готується до матчу 25-го туру проти житомирського «Полісся», що відбудеться у неділю.

Підготовку до цього поєдинку команда Олександра Шовковського розпочала вже на наступний день після гри з «Минаєм», що відбулася у середу.

У четвер та п’ятницю кияни провели по одному ранковому тренуванню на своїй базі у Віті-Литовській.

На тренуванні, що відбулося у п’ятницю, був присутній керманич національної збірної України Сергій Ребров. Сергій Станіславович уважно стежить за станом та успіхами кожного кандидата до збірної, аби сформувати оптимальну заявку на Євро-2024. Наставник збірної радо поспілкувався з тренерами, гравцями, а також персоналом, з яким працював пліч-о-пліч багато років.

Тренування динамівців розпочалося в залі, де гравці виконали комплекс вправ на розтяжку. Далі команда вийшла на зелений газон. Цього разу заняття відбулося не на полі біля головного корпусу, а на полі, на якому зазвичай проводять свої матчі юнацька та жіноча команди клубу.

Під час розминки тренер з фізпідготовки запропонував естафету, яка викликала неабиякі емоції та азарт у гравців та крім того добряче розім’яла перед основною роботою.

Основна частина заняття розпочалася з відпрацьовування швидких передач у кількох групах, при цьому гравці мали постійно рухатись та мінятися своїми позиціями на полі.

Крім того команда працювала над тактикою, переходом від оборони до атаки, а також завершенням атак. Зазначимо, що до тренувань у загальній групі повернувся Навін Малиш.

У суботу в програмі роботи команди тривале теоретичне заняття, а після обіду та відпочинку команда проведе вечірнє тренування. Команда залишиться на базі, а у день матчу вирушить на стадіон за дві години до гри. Нагадаємо, поєдинок «Динамо» - «Полісся» розпочнеться о 18:00 у неділю.