Надєїн хоче, щоб «Шахтар» і «Динамо» ділились грошима за єврокубки з іншими клубами УПЛ: несподівана заява

Футбол України 20 Квітня, 11:45 214
Надєїн хоче, щоб «Шахтар» і «Динамо» ділились грошима за єврокубки з іншими клубами УПЛ: несподівана заява | 19-27
Президент народного клубу «Верес» Іван Надєїн, що клуби УПЛ, які є учасниками групових етапів єврокубків мають ділилися доходами від УЄФА за участь у міжнародних турнірах з іншими командами чемпіонату.

Іван Надєїн висловив дуже неоднозначну точку зору з огляду на ринкову модель відносин, як у світовому футболі так і країні загалом.

Президент народного клубу натякнув, що було б непогано, якби з клубами, які не приймають участь в єврокубках, типу Вереса, ділилися своїми доходами команди, котрі грають в Лізі чемпіонів, Європи чи конференцій і таким чином мають фінансові бонуси від УЄФА.

«Перше та друге місця нашої ліги фактично борються за 40 мільйонів євро, а ми всі по факту є декораціями цієї боротьби. Перше місце заробляє під 50 мільйонів євро. І візьмемо клуб, який не бере участі в єврокубках. Це не те що прірва, це колосальна...

Є там невеличкий платіж солідарності від УЄФА. Мені здається, що платіж солідарності має бути й від клубів, які беруть участь в єврокубках (хоча б в групових турнірах), для тих клубів, які не беруть участь в єврокубках», – сказав Надєїн в інтерв'ю ютуб-каналу «Україна на часі».