В СК «Дніпро-1» оцінили можливість зміни дислокації після ракетних ударів по Дніпру

Футбол України 20 Квітня, 16:57 224
В СК «Дніпро-1» оцінили можливість зміни дислокації після ракетних ударів по Дніпру | 19-27
​Комерційний директор дніпрян В'ячеслав Фрідман висловився щодо подальших планів команди на фоні все частіших атак окупантів по місту.

«Після гри з Металістом 1925 гравці і тренерський штаб команди попросили залишитись у столиці, тож їм пішли назустріч. Адже враховуючи, що у наступному турі на СК Дніпро-1 чекає виїзний поєдинок з Вересом, не було сенсу їхати до Дніпра, щоб кататись із Києва і до Києва туди-сюди, витрачаючи кошти та час на дорогу.

У частини футболістів і у тренерського штабу в Києві є своє житло, сім'ї, а деяким клуб зняв номери у готелі. Та й враховуючи нестабільну ситуацію щодо безпеки, було якраз доцільно провести певну кількість днів у столиці.

Чи не виникало у нас думок про зміну місця постійної дислокації клубу у зв'язку із ситуацією у Дніпрі? Ми не знаємо, як і що буде надалі. Чомусь лише нам ставлять таке питання, хоча небезпечно також і в Кривому Розі у Дніпропетровській області, та й в Олександрії, яка знаходиться у 150 кілометрах, теж.

Так, неприємна ситуація, коли Дніпро впродовж останніх двох місяців перебуває у небезпеці, і став наче прифронтове місто. Втім, як би не було неприємно від такої обстановки, але місцеві мешканці з міста не виїжджають. Коли Дніпро повний людей, а тут раптом команда з міста виїхала – це, погодьтеся, якось нерозумно», – сказав Фрідман у коментарі Sport.ua.

Нагадаємо, Дніпро регулярно потерпає від ракетних ударів. Раніше руйнувань зазнали спортивна школа та учбово-тренувальна база СКДніпра-1.