Друга кубкова невдача за сезон. «Челсі» з Мудриком вилетів із Кубка Англії

Світовий футбол 20 Квітня, 21:38 238
Друга кубкова невдача за сезон. «Челсі» з Мудриком вилетів із Кубка Англії | 19-27
Відбувся перший півфінал Кубка Англії, в якому Манчестер Сіті зійшовся з Челсі.

Кубок Англії, 1/2 фіналу

• Манчестер Сіті – Челсі – 1:0

Гол: Бернарду Сілва, 84

Лондонці мали значно більше часу на підготовку до битви за фінал, тому виглядали значно свіжішими за титулованого суперника, який ще в середу зіграв надважкий матч проти Реала в ЛЧ.

«Містяни» намагалися контролювати хід поєдинку, втім гравці Челсі частенько турбували їх оборону гострими атаками. Втім перший найнебезпечніший момент організували саме гравці Ман Сіті. Майстер передач Кевін Де Брюйне розрізав весь захист суперника та вивів на побачення з голкіпером Філа Фодена. Талановитий британець проскочив Петровіча, але невдало використав простір і загнав себе у гострий кут, з якого не зумів завдати удару.

Челсі відповів майже ідентичним моментом. Ніколас Джексон показав хорошу швидкість і вибіг віч-на-віч з воротарем. Рандеву з Ортегою закінчилось незграбно – нападник почав обігрувати опонента та втратив можливість пробити.

У другому таймі головним лузером знову став Джексон. Нападник мав низку шикарних нагод, але знову змарнував шанс відкрити рахунок. Він прекрасно вибрав позицію і практично вискочив на рандеву зі стражем воріт, але надзвичайно легко покотив м'яч по землі. Ортега відбив у кут штрафної, де першим підхопив Палмер. Герой останньої гри з Евертоном (6:0) зробив подачу на дальню, а там Ніколас впритул влучив у голкіпера.

Втрачені нагоди лондонців стали для них фатальними. Ман Сіті скористався першим серйозним шансом у другому таймі і одразу вийшов вперед. Де Брюйне прострілив у карну зону, і м'яч підступним відскоком від Петровіча потрапив на дальню стійку до Бернарду Сілви. Португалець зіграв значно краще ніж Джексон і ударом в ближній кут вивів «містян» вперед. Не завадив навіть Михайло Мудрик, який з'явився на полі за декілька хвилин до голу.

У підсумку Ман Сіті став першим фіналістом Кубка Англії. Його суперник визначиться завтра, 21 квітня, у поєдинку Ковентрі – Манчестер Юнайтед.