Друг Мілевського пропонував гравцям «Миная» здати матч «Динамо» – Бурбас розкрив сенсаційні деталі нового скандалу УПЛ

Динамо Київ 20 Квітня, 22:14 3928
Журналіст Ігор Бурбас поділився новою інформацією щодо матчу між Минаєм та Динамо, перед яким намагались підкупити гравців закарпатців.

Гравці Миная, яким пропонували «злити» матч проти Динамо, – це Дмитро Нємчанінов та Євген Скиба, повідомляє журналіст Ігор Бурбас.

Вони передали свої заяви у Комітет з етики та чесної гри УАФ, в якій зазначили, що особа, яка пропонувала їм здати матч проти «біло-синіх» – «Сєрьожа, який веде стріми з Мільою». Сталось це одразу після матчу Миная з Оболонню – людина, яка назвалася Сєрьожою, окремо зустрілася з Нємчаніновим і Скибою.

Приводом для розмови стала нібито пропозиція залетіти в ефір на Twitch. Але вже в ході самої бесіди кожному було запропоновано 5 тис. у.о. за програш Динамо – клубу, якому зараз непросто і треба підтримати (так було сказано дослівно).

Обидва гравці відмовились, хоча їх переконували, що з рештою гравців вже проведені розмови і всі погодились. Про ситуацію футболісти розповіли керівництву, у клубі провели розслідування і спільно вирішили звертатись до футбольного правосуддя – в УАФ, в Комітет чесної гри.