«Чому це не використовують у судах?». Іноземці відреагували на ідею Шевченка перевіряти суддів на поліграфі

Збірна України 21 Квітня, 11:59 457
«Чому це не використовують у судах?». Іноземці відреагували на ідею Шевченка перевіряти суддів на поліграфі | 19-27
Після того, як Андрій Шевченко став президентом української асоціації футболу, він заявив, що планується впровадження перевірки арбітрів на поліграфі, щоб знати чи не було корупції та договірних матчів.

«Якщо арбітр не пройде поліграф – він не повернеться до роботи» – сказав Шевченко Поліграф – це пристрій, який приєднується до людини та різними каналами реєструє (звідки й назва методу) її психофізіологічні реакції під час допиту.

До таких реакцій належать тембр голосу, дихання, потовиділення, частота серцевих скорочень, тремор. Проте, цей пристрій вважається доволі сумнівним методом, адже назавжди може показувати правду. Про це та інше ми детальніше розповіли в посту: Поліграф — недоведений наукою метод, який слабко регулюється юридично. Але по своєму дієвий

Нещодавно західні ЗМІ почали у своїх соціальних мережах поширювати інформацію про рішення Шевченка.

«Легенда футболу Андрій Шевченко запроваджує тест на детекторі брехні для арбітрів в Україні, щоб викорінити будь-які потенційні звинувачення в корупції або договірних матчах.

Нещодавно призначений президент УАФ також заявив, що кожен, хто не пройде поліграф, більше не буде допущений до суддівства.

Протягом сезону буде один-два «сюрпризних» тести, а питання, які будуть задаватися під час них, будуть оповиті таємницею.

Уявіть собі таке у Прем'єр-лізі»

У коментарях зібралось чимало іноземців, котрі не розуміють та осміюють його. Багато, хто стверджує про неточну роботу пристрою, що його навіть в судах не використовують. Є такі, що вважають це правильним рішенням, яке допоможе зробити суддівство прозорішим. А є й такі, хто вказує, що це недемократичний метод перевірки. Зібрали найпопулярніші з них:

Перший коментар має аж 4 463 лайки