Динамо Київ 21 Квітня, 19:55 1190
«Динамо» в більшості розгромило «Полісся»: безпрограшна серія команди Шовковського триває 14 матчів | 19-27
Київське «Динамо» здобула перемогу в поєдинку з житомирським «Поліссям».

21 квітня в рамках 25 туру УПЛ київське Динамо на своєму полі зустрічалося з житомирським Поліссям.

Перший тайм виграли «біло-сині», завдяки голу Владислава Ваната на 32 хвилині. Асистував таланту киян досвідчений Андрій Ярмоленко.

У другій половині зустрічі кияни ще два рази вразили ворота гостей – зробили це Микола Шапаренко, якому асистував Костянтин Вівчаренко, та Віталій Буяльський.

У середині другого тайму у Полісся вилучили Василя Кравця, а тому для динамівців завдання перемогти стало ще простіше вирішувати.

У підсумку Динамо здобуло впевнену перемогу з рахунком 3:0.