Суркіс – про 3:0 з «Поліссям»: «Мені було цікаво, як Луческу бачить, прогрес команди»

Динамо Київ 21 Квітня, 21:38 1082
Суркіс – про 3:0 з «Поліссям»: «Мені було цікаво, як Луческу бачить, прогрес команди»  | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу над «Поліссям» (3:0) у 25-му турі УПЛ, а також розповів про думку щодо гри киян їхнього колишнього тренера Мірчі Луческу, який був присутнім на матчі.

– Кожна гра – це 3 очки. Ми повинні боротися. Команда продемонструвала дуже гарну гру, я дуже задоволений.

– Сьогодні дуже цікавий гість на матчі – Мірча Луческу.

– Містер приїхав, подивився матч. Мені було дуже цікаво, як він бачить, як команда прогресує. Він сказав, що йому дуже сподобалося.

Що стосується самої гри, то ми домінували всю гру. Рахунок 3:0, а міг бути і 5:0, і 6:0. Команда дуже добре функціонально і тактично готова. Дуже хорошу роботу Шовковський виконує. Сподіваюся, що ми будемо тільки прогресувати.

– Як вам серія Шовковського в чемпіонаті України?

– Ми не будемо рахувати серію. По турнірній таблиці в кінці сезону побачимо.

– Луческу приїде на центральний матч весняної частини УПЛ з «Шахтарем»?

– Якщо йому буде цікаво, він буде в змозі – він приїде. Він приїхав по якимось своїм справам, побачити команду «Динамо» Київ.

Я йому дуже вдячний за все, що він зробив для «Динамо», тому що ті хлопці, які зараз грають, – його вихованці. Він їм дав дорогу в великий футбол.

– Сьогодні Тарас Михавко повернувся до основного складу. Вже пройшли питання з центральним захисником?

– Тарас дуже здорово сьогодні відіграв. Не можна сказати, що йому 18 років. Він на полі поводив себе, як боєць. Всі хлопці були сьогодні, як одна команда.

– Історія Михавка, можливо, нагадує приклад Забарного? Він теж починав у такому юному віці.

– Всі починають у юному віці. Вони повинні розуміти, що не треба зупинятися на цьому. Потрібно прогресувати – і тоді у всіх є майбутнє. Всі вони мріють грати в топ-чемпіонатах.

Ми нікого не будемо затримувати, якщо буде така пропозиція, яка задовольнятиме «Динамо», футболістів і той клуб, який хоче купувати.

– Зараз приємне поєднання молоді й досвіду. Вам не боляче буде цих молодих футболістів відпускати? Бо всі заграють у цьому сезоні.

– Поки нікого не відпускаємо, тому що немає ніяких пропозицій. Відкриється трансферне вікно – будемо бачити, – сказав Суркіс.