Динамо Київ 21 Квітня, 22:22 376
Вербич замінив ексзірку «Шахтаря» та одразу забив – «Панатінаїкос» розбив суперника у «динамівському дербі» | 19-27
«Панатінаїкос» розбив «Ламію» в матчі 32-го туру чемпіонату Греції, а Беньямін Вербич відзначився голом одразу після виходу на заміну.

Чемпіонат Греції 2023/24, 32-й тур, чемпіонська група

Ламія – Панатінаїкос – 0:5

Голи: Вербич, 23, Бакасетас, 44, 57, Йоаннідіс, 54, 60

Вербич розпочав матч проти Ламії на лаві запасних, але дуже швидко вийшов на поле – ексзірка Шахтаря Бернард травмувався на 21-й хвилині. Словенець не встиг з'явитись на полі, як вже й забив – колишній легіонер Динамо точним ударом завершив атаку, яку розігнав Йоаннідіс.

Бакасетас подвоїв перевагу перед самісінькою перервою. Сідклей, який теж виступав за Динамо, вийшов на поле одразу по перерві, та став жертвою знущання Панатінаїкоса. Феєрили Бакасетас та Йоаннідіс – обидва в підсумку оформили по дублю та двічі асистували одне одному.

Таким чином, Панатінаїкос набрав 71 пункт та впритул наблизився до АЕКа (72 очки). Ламія з 34 балами залишається на дні чемпіонської групи.