«Стільки відкритого простору можна отримати тільки на пляжі», — В’ячеслав Заховайло про матч «Динамо» — «Полісся»

Динамо Київ 22 Квітня, 12:41 471
«Стільки відкритого простору можна отримати тільки на пляжі», — В’ячеслав Заховайло про матч «Динамо» — «Полісся» | 19-27
Відомий менеджер і експерт В’ячеслав Заховайло поділився своїми враженнями від матчу 25-го туру чемпіонату України, що відбувся вчора, між київським «Динамо» і житомирським «Поліссям» (3:0).

«Чекав на цей матч. Хотілося подивитися й оцінити „Полісся“. З Калитвинцевим і без нього — це дві різні команди.

„Динамо“ домінувало в усіх компонентах гри. Стільки відкритого простору можна отримати тільки граючи на пляжі. Та й то, на київському пляжі в Гідропарку таких подарунків ніхто не робить.

„Динамо“ теж зірок з неба не хапає. Дуже важкий процес перебудови і впровадження молодих гравців реалізовує Шовковський. І йому не позаздриш. Поки все тримається на досвідчених гравцях, Слава Богу, поки що витягують. Момент істини прийде з єврокубками. Особисто я запасаюся корвалолом.

P.S. Що мене змусило розплакатися — це те, що було перед матчем. Фотографії та діти загиблих воїнів зі складу ультрас „Динамо“. Я киянин і виріс, як усі в той час, на вулиці. З дитинства ходив на сектор. Я знаю цих хлопців. На секторі можна було зустріти і студентів, і їхніх викладачів, хуліганів і бізнесменів. Одна спільна риса всіх об’єднувала — це почуття справедливості та патріотизм. Ми їх не повинні забути. Сподіваюся, клуб поставить пам’ятник героям.

Вічна Слава Героям!», — написав Заховайло на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.