«Динамо» мало намір перенести виїзний матч з СК «Дніпро-1» в Києві – реакція дніпрян

Динамо Київ 22 Квітня, 15:22 828
«Динамо» мало намір перенести виїзний матч з СК «Дніпро-1» в Києві – реакція дніпрян | 19-27
Комерційний директор СК «Дніпро-1» В'ячеслав Фрідман прокоментував інформацію про те, що «Динамо» мало намір перенести матч 26-го туру УПЛ з Дніпра до іншого міста.
«Обговорення ні на якому етапі. Інформацію, що була пропозиція від Динамо, підтверджую. Це була ініціатива Динамо? Так. Вони посилаються на те, що у Києві менше тривог, футболісти почуватимуться у більшій безпеці.

Але я вже десь казав, що нам тоді доведеться їхати у Львів та грати проти Шахтаря, у Кривий Ріг проти Кривбаса теж. Щоб був якийсь фейр-плей, щоб СК Дніпро-1 не виглядав, м’яко кажучи, якимось заангажованим клубом. Щоб цього всього не було.

І футболісти налаштовані грати у Дніпрі. У них і від Шахтаря може бути якась зацікавленість. Це не вирішується на рівні гендиректорів чи комерційних директорів, а на рівні футболістів вирішується – можуть поступити від Шахтаря якісь фінансові пропозиції. Тому потрібно бути чесними.

Позиція СК Дніпро-1 – проводити матчі у Дніпрі. Бо в іншому випадку доведеться їхати і у Львів, і у Кривий Ріг. Команди у чемпіонаті мають бути рівними», – наводить слова Фрідмана Tribuna.