Артем Мілевський: «Відразу сказав медіафутбольному клубу IGNIS, що не обіцяю забивати по 10 голів і віддавати по 10 асистів»

Футбол України 22 Квітня, 21:06 213
Артем Мілевський: «Відразу сказав медіафутбольному клубу IGNIS, що не обіцяю забивати по 10 голів і віддавати по 10 асистів» | 19-27
​Колишній форвард «Динамо» Артем Мілевський розказав, як став гравцем медіафутбольного клубу IGNIS.

– Я дуже добре спілкуюся з Андрюхою Шаховим-молодшим, а він має хороші стосунки з відомим блогером Антоном Скуратовим. У цій команді зібрано багато медійних особистостей – блогери з ютубу, тік-току, які дуже люблять футбол.

Також я підписаний на інстаграм Рух Media Team. Мені дуже подобається їхній проєкт. Одного разу ми сиділи з представниками IGNIS, пили аргентинський чай мате, і вони запропонували пограти за них. Я погодився: «Чому ми не можемо зробити такий самий двіж як Рух Media Team? Тим більше ми зі столиці, всі відомі в медійному просторі. Зробимо відповідь Львову».

Усі по-хорошому завелися. Мені одразу сказали: «Ти ж розумієш, що потрібно буде відвідувати тренування?». Питань немає, заради такого проєкту я готовий. Зараз здоров’я дозволяє. Але я відразу сказав команді, що не обіцяю, що буду забивати по десять голів і віддавати по десять асистів.

На перших етапах після реанімації мені було навіть важко ходити. Взимку я виконав величезний обсяг роботи над собою, повертаюся потихеньку до колишньої форми, тому захотілося перевірити себе.

Я вже провів шість тренувань, познайомився з усіма і можу сказати, що це чудовий колектив. Хлопці – молодці. Тренування в IGNIS досить серйозні, наче на зборах. Нещодавно пробіг, аж в очах потемніло. Ми тренувалися в манежі в Конча-Заспі на базі «Динамо». Якщо вийде, то будемо там займатися на постійній основі.

Дебют очікується вже сьогодні, у неділю. Ми граємо на «Оболоні». Скажу чесно: трохи хвилююче. Я розумію, що від мене очікують чогось феєричного, але для мене маленька перемога вже те, що я вийду на поле і зіграю у футбол після всіх цих подій. Будемо намагатися проявити себе в Медіа Лізі та нав’язати конкуренцію Рух Media Team.

– Не думали ще пограти на професійному рівні? У тій же Другій лізі є цікаві команди, багато відомих футболістів, наприклад Хачеріді, грають в аматорському «Штурмі» (Іванків).

– Там рівень серйозніший і інший футбол, а зі здоров’ям у мене було не все гаразд після виходу з клініки. Я вирішив з хлопцями почати грати в IGNIS і зробив такий медіахід. Вірю, що з цього вийде щось хороше, - сказав Мілевський.