«Перемовини ще тривають». Циганик - про можливе перенесення матчу «Дніпро-1» - «Динамо» до Києва

Динамо Київ 23 Квітня, 15:45 393
«Перемовини ще тривають». Циганик - про можливе перенесення матчу «Дніпро-1» - «Динамо» до Києва | 19-27
​Журналіст Ігор Циганик висловився щодо можливого перенесення поєдинку «Дніпро-1» – «Динамо» до Києва.

За його словами, юнацькі команди цих клубів, найімовірніше, зіграють у столиці. Щодо перших команд «Дніпра-1» та «Динамо», то гра поки планується у рідному місті «спортклубівців».

«Гостьовий матч «Динамо» U-19 проти «Дніпра-1», наскільки я розумію, відбудеться у Києві. А ось щодо основних команд, наскільки я розумію, перемовини ще тривають. Була пропозиція, але я так само, як і ви, прочитав сьогодні інтерв’ю комерційного директора «Дніпра-1» В’ячеслава Фрідмана, який сказав, що на даному етапі вони не збираються їхати до Києва», – сказав Циганик.

Циганик вважає, що «Дніпро-1» навряд чи погодиться на зміну місця поєдинку, оскільки також вирішує свої турнірні завдання.

«Клуб себе поважає і зараз, станом на цю годину, зараз поки що рішення не прийнято. Поєдинок поки що стоїть там, де він стоїть – у Дніпрі. Там, звичайно, будуть тривоги, але в «Дніпра-1» так само є свої завдання. Завдання для них – потрапити у єврокубки, спробувати зачепитися за третю сходинку. Всі трьох своїй важких суперників вони приймають вдома, там можна здобувати очки. І, як наслідок, потрапляти у Лігу Європи, можливо гарантувати собі місце у групі Ліги конференцій. Тобто, заробляти гроші», – додав журналіст.

При цьому Циганик вважає, що ситуація ще може змінитися.

«Я не думаю, що зараз «Дніпро-1» піде назустріч і все буде так легко. Але статися може будь-що, тому що ситуація дуже мінлива. Звичайно, якщо там будуть постійно обстріли і буде прийнято рішення, що там неможливо проводити поєдинок, то, цілком можливо, всі наступні домашні матчі «Дніпра-1» будуть зіграні зі межами Дніпра. Але це буде не одна гра проти «Динамо», а й проти «Кривбаса» і проти «Шахтаря». Втім, поки що календарний поєдинок має відбутися там, де він планується. Хоча, знову ж таки, перемовини ведуться і цілком можливо, що завтра ще будуть спостерігати за без пековою ситуацією в Дніпрі», – підсумував Циганик.