«Переглядав когось з «Динамо» для майбутнього клубу». Журналіст висловив версію візиту Луческу на матч киян

Динамо Київ 23 Квітня, 16:32 416
«Переглядав когось з «Динамо» для майбутнього клубу». Журналіст висловив версію візиту Луческу на матч киян | 19-27
​Журналіст Ігор Циганик висловив цікаву версію візиту колишнього головного тренера «Динамо» на вчорашній матч киян з «Поліссям».

«Луческу приїхав до Києва вирішити своі певні фінансові питання, але вони не стосуються ані «Динамо», ані можливості його роботи в іншому українському клубі. Є певні моменти, які йому потрібно вирішити. Він буде тут 1-2 дні. Можливо, вдасться з ним зустрітися.

Я так розумію, це моя думка, але в кожній думці є доля правди. Суть у чому? Я думаю, що Луческу готується приймати якусь команду. Інакше він до Києва не приїхав би, тому що ті фінансові моменти, які в нього є, я думаю, він міг зробити раніше і пізніше.

Чому саме цей період? Наскільки мені зрозуміло, Луческу шукає посилення. Йому добре відоме «Динамо», він був закоханий у Шапаренка, Бражка того самого, в інших футболістів. Він розуміє їхній потенціал. Цілком можливо, що когось з київського «Динамо» Луческу переглядав для свого майбутнього клубу, якщо перемовини з цим клубом пройдуть успішно. Я чомусь переконаний. Найкраще брати тих людей, яких ти знаєш сам і можеш в них вірити.

Свого часу з Луческу консультувався «Інтер» щодо Шапаренка, я був свідком тієї розмови. Потім війна, була травма – і не вийшло. Але Луческу дав йому дуже хорошу характеристику. І я думаю, що він не просто так приїхав. Луческу достатньо хитрий чоловік. Звичайно, він міг поєднати корисне з приємним. Думаю, він когось переглядав. Це моє бачення», – сказав Циганик.