Мілевський влаштував скандал у першому ж матчі після камбеку – відео лайки з арбітром

Динамо Київ 23 Квітня, 17:51 1223
Мілевський влаштував скандал у першому ж матчі після камбеку – відео лайки з арбітром | 19-27
​Артем Мілевський феєрично повернувся у великий футбол, змусивши говорити про себе одразу ж після дебютної гри.

Нещодавно Артем Мілевський оголосив про повернення у футбол – екс-форвард Динамо виступатиме за медіафутбольний клуб IGNIS. Напередодні 39-річний нападник вже встиг дебютувати за нову команду у чемпіонаті Києва, однак камбек видався не таким, якби хотілось. Мілевський зумів відзначитись асистом, однак здобути перемогу його команда не змогла, розписавши бойову нічию 2:2 з клубом GFOX. Проте не результативною передачею запам'ятався колишній форвард збірної України, а конфліктом з боковим арбітром. Мережу вже розриває бурхливий діалог футболіста з рефері, в якому Артем буквально розриває суддю за помилку, якої той, на думку гравця, припустився.

Що стало причиною такої поведінки легенди Динамо? Більшу частину матчу його команда поступалася (спочатку 0:1, потім 0:2), але наприкінці таки змогла зрівняти рахунок. Проте після другого гола IGNISа арбітра попросили подивитися VAR, апелюючи, що в гольовій атаці м'яч вийшов за межі поля від гравця «червоної» команди, і мав бути аут в інший бік.

Мілевський вже навіть встиг прокоментувати скандальний епізод на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram, написавши:

«Час іде, скучив я. За арбітрами нашими».