Віктор Вацко: ​«Динамо» просто переїхало катком «Полісся»

Динамо Київ 23 Квітня, 22:55 462
Віктор Вацко: ​«Динамо» просто переїхало катком «Полісся» | 19-27
Коментатор та журналіст Віктор Вацко в програмі «Вацко LIVE» висловився щодо матчу «Динамо» - «Полісся» (3:0).
«Динамо» просто переїхало катком «Полісся». У житомирян коефіцієнт очікуваних голів 0,13 XG. Жодного моменту біля воріт Бущана. Один небезпечний удар - Мустафаєв пробивав у першому таймі. Жодної гостроти. В першому колі «Полісся» агресивно пресингувало, кусало, створювало тиск на динамівську оборону. Переламало гру на свою користь граючи в меншості при рахунку 1:2 і перемогло 3:2. А зараз на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського нічого з цього не було.

Коли «Полісся» на початку матчу закрилось в обороні, то динамівцям було важкувато. Але як тільки «Полісся» почало задумуватись про свої атаки і «Динамо» почало отримувати простір, то все. У «Полісся» нуль шансів, в атаці нічого створено не було. Того мільйонного Луїфера Попов не факт, що помітив на полі. Для мене був показовий епізод у цьому матчі - травма Лукаса Тефлора на 56-й хвилині. Команда програвала 0:2 і їм потрібно було відігруватись, а капітан команди Тейлор сів на газон і почав розмотувати затейповане стегно, а ніхто з команди не підійшов до нього і не підказав, що час спливає і їм потрібно рятувати гру, а він може і за полем розтейповуватись. В «Полісся» відсутня жага не до перемоги, а навіть, щоб врятувати матч. Колосальний дисонанс з тим, що було в першому колі.

«Динамо» зруйнувало «Полісся» поєднавши швидкість та індивідальну якість. Я дивлюсь на Ярмоленка і мені здається, що Андрію в цьому чемпіонаті бігати не потрібно. А навіщо? Якщо достатньо просто думати і виконувати. Якщо в тебе мізки працюють значно швидше, ніж ноги суперника. Буяльський - розумничка. Знову показав, що шалено багато дає цій команді. Ванат на вільному просторі - божевільно сильний. Коли він вривається за спини захисникам, то нічого з ним зробити неможливо».