Вирок: англійський журналіст довів, чому Мудрик був найгіршим гравцем серед всіх футболістів «Челсі» і «Арсеналу»

Світовий футбол 24 Квітня, 17:21 264
Вирок: англійський журналіст довів, чому Мудрик був найгіршим гравцем серед всіх футболістів «Челсі» і «Арсеналу» | 19-27
«Челсі» з Михайлом Мудриком у складі принизливо поступився «Арсеналу» в матчі АПЛ. В Англії пояснили, чому український вінгер провів жахливий поєдинок.

У вівторок, 23 квітня, Челсі в гостях програв Арсеналу з рахунком 0:5 у відкладеному матчі 29-го туру чемпіонату Англії.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі синіх та провів на полі 66 хвилин, після чого його замінив Рахім Стерлінг.

Відомий англійський журналіст видання Evening Standard Нізаар Кінселла, який спеціалізується на інформації щодо Челсі, розповів про показову статистику виступу Мудрика в цьому матчі.

«Мудрик не виконав жодної атакувальної дії проти Арсеналу, окрім чотирьох входжень у фінальну третину. Його точність передач була найнижчою в команді – 63.6% і впала до 42.9% на половині поля суперника.

Він також мав найменшу кількість дотиків (32) серед усіх гравців стартових складів обох команд і виграв лише одну із чотирьох дуелей».

Кінселла також зазначив, що не є постійним критиком Мудрика, однак один аспект в українці його бентежить.

«У грі Мудрика є багато аспектів, які мені подобаються, і в деякі моменти він робить дивовижні речі. Але ми повинні турбуватися про те, як він губиться в найбільших іграх», – написав експерт в своєму акаунті у соцмережі Х.