Відомі два клуби, куди найвірогідніше перейде Мудрик – у обох грали українці

Світовий футбол 25 Квітня, 18:20 223
Відомі два клуби, куди найвірогідніше перейде Мудрик – у обох грали українці | 19-27
Керівництво Челсі, яке так і не отримало очікуваної віддачі від українського вінгера Михайла Мудрика, готове вести переговори про оренду, або навіть продаж футболіста.

Як повідомляє Fichajes.net, у Челсі готові відпустити Мудрика в оренду до іншого клубу, щоб українець мав стабільну ігрову практику та міг розвивати свій талант. Однак також не виключається і можливість повноцінного продажу, але тільки в тому випадку, якщо «сині» зможуть компенсувати суму на підписання гравця, яку витратили раніше. А йдеться, нагадаємо, про 70 млн. євро.

За даними джерела, основними претендентами на підписання Мудрика наразі є Арсенал та Ювентус.

У першому випадку можна було б порадіти можливому возз'єднанню у одному клубі двох зірок збірної України. Але, враховуючи непевне положення Олександра Зінченка, від таких прогнозів варто поки утриматися.

Нагадаємо, що і Арсенал, і Ювентус, куди сватають Мудрика, вже мають частинку української футбольної історії. За «канонірів», крім Зінченка, у 1999-2003 роках грав Олег Лужний. А кольори Ювентуса у 1988-1990 роках захищав один з перших українських легіонерів Олександр Заваров.