Журналіст: «Думаю, що «Динамо» в ситуації, коли треба лише вигравати, зуміє перемогти «Дніпро-1»

Динамо Київ 27 Квітня, 11:28 209
Журналіст: «Думаю, що «Динамо» в ситуації, коли треба лише вигравати, зуміє перемогти «Дніпро-1» | 19-27
Головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз матч на центральний матч 26-го туру української Прем’єр-ліги «Дніпро-1» – «Динамо» Київ.
«Дніпро-1» – «Динамо» – завжди крутий матч. Вже багато яскравих, а іноді абсолютно непередбачуваних сценаріїв це протистояння нам подарувало.

Але тут все ж кадрово явно кияни переважають свого суперника. Без Філіппова, і особливо Піхальонка, «Дніпру-1» важко щось створювати. То ж, дуже ймовірно, що Максимов зробить ставку на достатньо щільну оборону, яку киянам буде важко пробити.

Крім того, «Динамо» буде непросто на «Дніпро-Арені», особливо, якщо знову почнуться тривоги. Це буде дробити гру і збивати темп саме тій команді, яка більше атакує.

Не чекаю великої кількості голів, так само, як і великої переваги фаворита. Але все ж, думаю, що «Динамо» в ситуації, коли треба ЛИШЕ вигравати, зуміє перемогти.

То ж, спробую ризикнути і взяти перемогу «Динамо» в один м’яч з великим коефіцієнтом 3,55», - висловився Золотогорський.